REGULAMIN – ZASADY I WARUNKI

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy podmiotem składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym, a MOC NATURY zwanym dalej Sklepem internetowym.

  • Kupujący najpóźniej w chwili złożenia zamówienia jest zobowiązany do zapoznania się z Regulaminem.
  • Ceny wszystkich produktów w Sklepie internetowym są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
  • Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
  • Wszystkie produkty w Sklepie internetowym są oryginalne i pełnowartościowe.

WARUNKI PŁATNOŚCI


Aby odpowiedzieć na Państwa potrzeby pozostawiamy do wyboru kilka opcji płatności. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy należy zdecydować w koszyku oraz w ostatnim etapie.
Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możliwa jest również opcja za pobraniem, czyli płatność gotówką w momencie odbioru przesyłki.

TRANSPORT


Przesyłki są bezpiecznie zapakowane i ubezpieczone. Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem:

  • Kurier DPD
    Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki. Po nadaniu przesyłki otrzymasz powiadomienie z numerem paczki oraz linkiem do śledzenia paczki na stronie www.dpd.com.pl
  • Paczkomat in Post
    Prosimy o podanie adresu paczkomatu w polu “Uwagi do zamówienia”. Po nadaniu przesyłki otrzymasz powiadomienie z numerem paczki oraz linkiem do śledzenia paczki na stronie www.inpost.pl

CZAS DOSTAWY


Przesyłkę otrzymają Państwo w przeciągu 2-4 dni roboczych po zaksięgowaniu płatności.

REKLAMACJE I ZWROTY


Przed odbiorem przesyłki bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie, czy przypadkiem karton nie jest uszkodzony. Jeśli okaże się, iż opakowanie jest uszkodzone w stopniu takim, że również produkty Sativa Life mogą być uszkodzone, nie należy przyjmować przesyłki i niezwłocznie nas o tym zawiadomić telefonicznie lub mailowo.
Po odebraniu przesyłki i podpisaniu wszystkich dokumentów przewozowych w obecności kuriera prosimy o otwarcie przesyłki i sprawdzenie czy zawartość nie jest uszkodzona.
Jeśli wszystko jest ok. dziękujemy kurierowi i życzymy mu miłego dnia.
Jeśli produkty są uszkodzone to prosimy kuriera o sporządzenie protokołu uszkodzenia przesyłki (jest to obowiązek kuriera), który należy przesłać do naszej firmy jako scan emailem (kontakt@moc-natury.com) lub kserokopia pocztą.
W przypadku gdy kurier odmawia wystawienia protokołu (np. twierdzi, ze skończyły mu się druki protokołów uszkodzenia i będzie wnioskował o odesłanie paczki do naszej firmy z adnotacja „odmowa przyjęcia”) prosimy o natychmiastowy telefon pod numer 601 430 616, a my wyciągniemy konsekwencje.
Po otrzymaniu od Państwa protokołu i potwierdzeniu go w firmie kurierskiej wdrożymy procedurę reklamacyjną. Protokół uszkodzenia przesyłki jest jedyną podstawą przyjęcia reklamacji na uszkodzenie przesyłki Na złożenie reklamacji mamy 7 dni od daty odebrania przez Państwa przesyłki, wiec ważne jest aby protokół dotarł do nas w ciągu maksymalnie 4 dni od dnia dostawy przesyłki – po tym terminie reklamacje nie będą uwzględniane.

1. Kupujący ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni, od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. W przypadku skorzystania z tego uprawnienia, Kupujący zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wraz z nim przesłania dostarczonych produktów, na adres firmy. Zwracany towar zostanie przyjęty tylko w przypadku, gdy jego stan jest niezmieniony i nie otwarty i używany. Produkt zabezpieczony przed zniszczeniem należy dostarczyć na adres:

EKO Dom Elżbieta Marszałek ul. Krucza 43/52 59-300 Lubin.

Odsyłany produkt powinien być dobrze zabezpieczony w paczce, tak aby dotarł  w stanie nienaruszonym. Prosimy o nie odsyłanie towaru w kopertach foliowych, ponieważ nie zapewnia to odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie Klientom będącym osobami fizycznymi.
Prawo zwrotu nie przysługuje podmiotom prawnym i osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jeżeli produkt został zakupiony na potrzeby firmy (osoby prawnej, działalności gospodarczej). Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na wskazane przez Kupującego konto. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Sklep internetowy nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres kontakt@moc-natury.com

Reklamowany towar wysłać na adres:

EKO DOM  Elżbieta Marszałek
Krucza 43/52
59-300 Lubin
Polska

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie MOC NATURY  oraz rejestracja wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest Raypath.
Informacje te służą tylko i jedynie do celów realizacji zamówienia, w tym wystawienia dowodu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) oraz wysyłki produktów. W związku z tym sklep MOC NATURY  ma prawo udostępniać zebrane dane swoim partnerom handlowym, jedynie mając na celu sprawną realizację zamówienia. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawienia.

Więcej informacji → Polityka Prywatności


OFICJALNY DYSTRYBUTOR I REPREZENTANT firmy SATIVA LIFE

ELŻBIETA MARSZAŁEK

EKO DOM bez chemii Elżbieta Marszałek

tel: +48 601 430 616
e-mail: kontakt@moc-natury.com

z siedzibą
Krucza 43/52
59-300 Lubin
Polska

NIP: 6922050630

REGON: 390494356.


SATIVALIFE.EU Sp. z o.o.

ul. Balicka 48
30-149 Kraków
NIP: 9452244567

tel:+48 12 346 51 03
email: biuro@sativalife.eu